10:12 / E Enjte, 17 Maj 2018

Agnesa Vuthaj duket kështu direkt nga Milano (Foto)

Ish misi kosovar, Agnesa Vuthaj është shfaqur direkt nga qyteti i bukur i Milanos.

Nga atje ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram”, ku shihet e veshur me xhaketë lëkurë, fund dhe kombinuar me çantën e verdh e syze.

“Njerëzit rriten, njerëzit ndryshojnë dhe disa njerëz largohen… por jeta përsëri vazhdon” ka shkruar Agnesa në këto imazhe./Indeksonline/