09:23 / E Hënë, 10 Shtator 2018 / indeksADMonline

Agnesa Vuthaj në pushime, shfaqet sensuale nga anija

Agnesa Vuthaj si dhe shumica e yjeve kanë preferuar ditët e para të muajit shtator për t’i kaluar pushimet.

Ish-missi përmes llogarisë Instagram ka treguar se po shijon detin, nga ka postuar edhe një fotografi.

Me një fustan të shkurtër veror e një kapele ajo duket tejet sensuale teksa ka pozuar në një anije.


Ndryshe Agnesa vazhdon të jetë një nga miss-et më të bukura dhe suksesshme që kanë prezantuar ndonjëherë Kosovën./Indeksonline/