10:32 / E Shtunë, 29 Shkurt 2020

Aksident trafiku në Hajvali

Një aksident trafiku ka ndodhur rreth orës 10:00 në Hajvali.

vetura e tipit “Mercedes” është aksidentuar me një “Audi”.

Njësitet policore kanë dal në vendin e ngjarjes dhe janë marrë me rastin.