13:11 / E Hënë, 02 Prill 2018

Aktorja spanjolle 41 vjeçare befason me linjat trupore në plazh

Ajo është nënë dhe është 41-vjeçare , por shumica e grave do t’ua kishin zili për linjat trupore.

Aktorja spanjolle Elsa Pataky dukej më në formë se kurrë me bikine të bardha teksa relaksohej në plazhin e Byron Bay, transmeton Indeksonline.


Elsa – e cila është e martuar me aktorin Chris Thomson Hemsworth, 34 vjeç – ishte duke shijuar diellin me gruan joshëse të Matt Damonit, Luciana Barroso, 42 vjeçare./Indeksonline/