10:17 / E Premte, 02 Mars 2018 / indeksADMonline

Alban Mehmeti një baba i lumtur! Pozon me dy djemtë e tij (Foto)

Pavarësisht angazhimeve të shumta, ata çdo herë mundohen të gjejnë kohë edhe për më të dashurit e tyre.
Edhe Alban Mehmeti herë pas here përmes imazheve na tregon se është një bashkëshort dhe baba i përkushtuar, shkruan Indeksonline.


Albani tashmë është bërë prind i dy djemve të mrekullueshëm. Më të cilët edhe ka bërë një fotografi, të cilën e ka ndarë me ndjekësit e tij në rrjetin e tij social Instagram.

Kujtojmë që djali i tij Troi erdhi në jetë në fillim të këtij viti./Indeksonline/