09:25 / E Premte, 23 Mars 2018 / indeksADMonline

Egzona dhe Albatriti dashuri pa fund (Foto)

Albatrit Muqiqi dhe Egzona janë një çift për tu pasur zili.
Dyshja simpatike shpesh tregojnë që janë tejet të dashuruar, ndërsa po e shijojnë ndjesinë edhe e të qenurit prindër, shkruan Indeksonline.


Ata nuk hezitojnë asnjëherë t’ia shprehin dashurinë njëri-tjetrin, qoftë edhe përmes rrjeteve sociale.

Së fundmi Egzona ka postuar një instastory, teksa shfaqet në krahët e Albatritit. Fotografi kjo tejet e bukur./Indeksonline/