20:32 / E Enjte, 25 Janar 2018 / indeksADMonline

Alketa Vejsiu si zojë në imazhet e fundit (Foto)

Një nga prezantueset më të dashura, por edhe më të suksesshme shqiptare është Alketa Vejsiu. Edhe pse në fillim e njohëm si këngëtare ajo tani është e fokusuar tek spektaklet televizive, shkruan Indeksonline.

Alketa shquhet edhe për elegancë n e saj dhe paraqitjet skenike, edhe pse është një nga femrat shqiptare për të cilën thuhet që ka ndërhyrje të shumta kirurgjikale.

Pavarësisht kësaj ajo së fundmi në fotografitë e postuara në llogarinë e saj Instagram shfaqet si një zojë e vë rtetë ./Indeksonline/