17:13 / E Hënë, 05 Mars 2018 / indeksADMonline

Ana Kabashi, super-seksi në fustanin e bardhë (Foto)

Ana Kabashi duket të jetë një femër e kompletuar.

Ajo ka zë të mrekullueshëm, por jo vetëm kaq.

Këngëtarja bukuroshe ka linja perfekte, e të cilat nuk heziton t`i shfaqë në asnjë rast.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur me një fustan të bardhë e që i vë në pah gjoksin dhe formën e vitheve, shkruan Indeksonline.

“Ti je i paharruar”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e fotos, pa e bërë të ditur nëse ia ka dedikuar vetes këtë thenie apo dikujt tjetër./Indeksonline/