17:37 / E Premte, 07 Shtator 2018 / indeksADMonline

Angela Martini gati për verën tjetër!

Angela Martini është njëra nga  modelet më të njohura shqiptare në botë.

Ajo dukej shumë në formë dhe e bukur në imazhin e fundit të publikuar, e veshur me pantallona farmerke dhe bluzë ngjyrë të verdh.

“Vera përfundoi, tashmë po përgatitemi për 2019” ka shkruar ajo.

Ndryshe, Angela këtë verë e ka shfrytëzuar në maksimum me pushime luksoze./Indeksonline/