15:59 / E Premte, 03 Gusht 2018 / indeksADMonline

Angela Martini joshëse nga Turqia, iu thotë merhaba (Foto)

Angela Martini dhe bashkëshorti i saj, Dragos Savulescu po relaksohen në Turqi këtë verë.


Së fundi, ajo ka publikuar disa imazhe në llogarinë e saj në “Instagram”, ku shihet me një fustan të kuq me pika të bardha, e që në pah vë gjoksin fantastik. Ndërsa ka përshëndetur ndjekësit e saj me fjalë turke: Merhaba!

Ndryshe Angela vitin e kaluar ka kurorëzuar dashurinë me milionerin rumun, ku ata janë martuar në një ceremoni krejtësisht private, pa të ftuar e as familjar./Indeksonline/