13:38 / E Diele, 29 Prill 2018 / indeksADMonline

Ariana Fejzullahu tregon elegancën në të bardha (Foto)

Ermal Fejzullahu duhet ta xhelozojë bashkëshorten e tij, pasi që Ariana është më e përfolur se ai në mediat rozë.

Përveç një bashkëshorte dhe një nënë e përkushtuar, ajo ka treguar se është edhe një femër që i pëlqen stili.


Këtë e dëshmon edhe fotografia e saj e fundit e lansuar në rrjetin e saj social Instagram.

Veshur në të bardha ajo duket mahnitëse, teksa shpërfaq elegancën e saj./Indeksonline/