12:52 / E Martë, 06 Mars 2018 / indeksADMonline

Ariana Grande prezanton të dashurin (Foto)

Ariana Grande për herë të parë është shfaqur në publik me të dashurin e saj të ri, Mac Miller

Në ceremoninë e çmimeve Oscar, çifti u fotografua në tapetin e kuq të kapur për dore me njëri-tjetrin.

Muajin e kaluar Ariana Grande anulloi performancën e saj në Brit Awards, për shkak të një problemi shëndetsor.

Bukuroshja 24-vjeçare u shfaq e mahnitshme me një fustan të zi të shkurtër dhe flokët bjondë të mbledhura pas.