07:31 / E Shtunë, 14 Tetor 2017 / indeksADMonline

Arsenali kërkon mbrojtësin serb

AktivPress “Arsenali po shqyrton mundësinë që ta transferojë për 20 milionë funte, mbrojtësin Nikola Maksimovic, sipas Guerin Sportivo, transmeton Klan Kosova.

Serbi nuk ka arritur që ta sigurojë pozitën e titullarit te Napoli, dhe tani është cak edhe i Interit, përpos topçinjve.