15:49 / E Enjte, 14 Qershor 2018

Arta moj, më e nxehtë se “flaka” (Foto)

Arta Elezaj ka festuar mbrëmë ditëlindjen por më shumë u panë dekorimet dhe festa që kishte organizuar.

Por sot, Arta ka vendosur që të ndezë “flakë” rrjetet sociale duke publikuar pamjen e saj shumë joshëse, shkruan Indeksonline.

E veshur me një fustan të shkëlqyeshëm, Arta tregon linjat trupore tejet seksi./Indeksonline/