09:01 / E Shtunë, 10 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Ashley Graham shfaqë “tulet” seksi!

Ashley Graham ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram”.

Ashley dukej shumë seksi dhe provokuese veshur me bikinit ngjyrë portokalli, teksa shihet me patina.

Ndryshe, ajo është modelja e parë femër e cila komentohet shumë për këto imazhe./Indeksonline/

Temat: