14:32 / E Enjte, 11 Tetor 2018 / indeksADMonline

Audi në garë me BMW-në, rezultati befasues

Një garë me pak adrenalinë është parë në mes të BMW E30 dhe Audi Tts quattro.

Audi e ka fituar garën me rezultat bindës.

Pavarësisht se BMW startoi e para, Audi arriti menjëherë të marr start të fuqishëm për të parakaluar dhe fituar garën për 4 sekonda diferencë./Indeksonline/

Temat: