15:55 / E Hënë, 29 Tetor 2018 / indeksADMonline

Audi R8 ndahet në dysh pas përplasjes me VW

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Italinë veriore, ku një Audi R8 është ndarë në dysh pas përplasjes më një furgon VW.

Cuditërishht, sipas Suedtirol News, shoferi i Audi-së u largua pothuajse i padëmtuar, ndërsa plagat e tij u përshkruan si të vogla nga zjarrëfikësit.

Ndërkohë, shoferi tjetër raportohet se kishte lëndime të vogla dhe të dy u dërguan në një spital lokal. /IndeksOnline/