22:56 / E Premte, 16 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Aurela Gace dhe Eli Fara pas 25 viteve mike vinë me bashkëpunim 

Aurela Gace dhe Eli Fara pritet që shumë shpejt të vinë me bashkëpunim për publikun e tyre.

Këtë e ka bërë të ditur vet Aurela përmes një postimi në rrjetet sociale, duke njoftuar se 20 vjetori i Këngës Magjike i ka bashkuar për projektin e ri.

“e ne fund bashkepunimi yne i pare. 25 vjet miqesi e ngushte, asnje kenge ?. Duhej 20 vjetori i Kenges Magjike qe te mendonim ti jepnim publikut tone nje dhurate ??❤❤. Nga shpirtrat tane per ju” ka shkruar Aurela./Indeksonline/