16:45 / E Shtunë, 20 Tetor 2018 / indeksADMonline

Aurela Gaçe merr një dhuratë të veçantë për ditëlindje nga kryeministri Rama

Sot ka ditëlindjen një nga këngëtaret më të pëlqyera dhe talentuara shqiptare.

Bëhet fjalë për Aurela Gaçen e cila numëron dhjetëra hite të pavdekshme.


Për kontributin që jep në artin dhe kulturën shqiptare, këngëtarja në ditën e lindjes së saj ka marr një dhuratë edhe nga kryeministri shqiptar, Edi Rama, shkruan Indeksonline.


Në një postim në llogarinë Instagram ajo tregon se ka marrë një shishe verë, teksa e ka falenderuar: Dhurate per ditelindjen nga kryeministri i vendit @ediramaal .Faleminderit per respektin!./Indeksonline/