14:13 / E Mërkurë, 22 Gusht 2018

Aurela Hoxha provokon, ekspozon gjoksin dhe këmbët

Aurela Hoxha nuk po i kursen imazhet provokative të cilat po i publikon në rrjetet sociale.

Këtë herë, ajo vjen me një imazh ku shihet me fustanin e gjatë ngjyrë të verdh dhe me bluzën shumë të shkurtë.

“Natën” kishte shkruar Aurela e cila aktualisht gjendet në Marbella të Spanjës. /Indeksonline/