09:54 / E Shtunë, 13 Tetor 2018 / indeksADMonline

Aurela Hoxha publikon videon më provokuese që keni parë

Është njëra nga modelet  që komentohet më shumë për pamjen e saj, transmeton Indeksonline.

Aurela Hoxha di që me veprimet e saj të tërheq shumë vëmendje e më pas të bëhet edhe pse e diskutimeve në media.

Së fundi, ajo ka publikuar një video në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet në bikini dhe duket shumë seksi e provokuese./Indeksonline/

 

View this post on Instagram

 

solo cuando llueve… @aurelahoxhaswim

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on

Temat: