13:59 / E Hënë, 14 Maj 2018 / indeksADMonline

Aurela Hoxha thyhet në mes për një foto

Blogerja dhe aktorja shqiptare shquhet për pozat e saj provokuese.

Aurela Hoxha gjithnjë di si të jetë në qendër të vëmëndjes, e sigurisht këtë e bën duke ekspozuar linja trupore.


Bukuroshja së fundmi ka postuar një fotografi në llogarinë Instagram, teksa shfaqet joshëse në një fustan të bardhë, por siç po e shihni ajo është thyer në mes për të dalur sa më seksi, shkruan Indeksonline.


Ndryshe Aurela së fundmi solli edhe koleksionin e saj të rrobave të banjos./Indeksonline/