11:07 / E Hënë, 16 Prill 2018

Baby G me fjalA� emocionuese uron babain pA�r ditA�lindje (Foto)

Sot ka ditA�lindjen babai i kA�ngA�tares shqiptare e njohur si Baby G.
KA�ngA�tarja nuk ka hezituar qA� ta urojA� atA� nA� kA�tA� ditA� tA� rA�ndA�sishme, teksa ka zgjedhur fjalA�t me emocionuese, shkruan Indeksonline.


Ajo ka postuar njA� instastory nA� llogarinA� Instagram njA� fotografi ku shihet bashkA� me babain e saj, tA� dy veshur me njA� duks tA� njA�jtA�, ku ka shkruar:

a�?Ai A�shtA� shpirti im, babai im, mbreti im, vA�llai im, jeta ime. Personi qA� gjithmonA� vendoset nA� vendin e parA� tek unA� dhe qA� e dua mA� sA� shumti, gjysma ime. Arsyeja e A�do gA�zimi dhe suksesi tima��./Indeksonline/