13:30 / E Martë, 16 Janar 2018

Baby G publikon imazhe të reja! Ja si duket (Foto)

Baby G, këngëtarja e njohur shqiptare ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram”.

Në këtë fotografi ajo shfaqet shumë në formë dhe e bukur ndërsa nuk ngurron që të shkruaj dicka bashkangjitur me të.

“Më pëlqen Channel por ai pëlqen Gucci më shumë” ka shkruar ajo.

Baby G apo ndryshe e quajtur Gordana Kingji pëlqehet shumë nga publiku jo vetëm për muzikën por edhe pamjen e saj të bukur./Indeksonline/

Temat: