16:52 / E Enjte, 01 Mars 2018 / indeksADMonline

Baby G tregon trupin ndër vite! Ja sa ka ndryshuar ajo (Foto)

Ajo shquhet për talentin e saj, ndërsa gjithnjë komentohet edhe për dukjen e saj, duke qenë se posedon linja goxha seksi, shkruan Indeksonline.


Baby G përmes disa instastory-v të postuar në llogarinë e saj Instagram, ka kujtuar ndër vite ndryshimet e saj. E siç edhe po shihni ajo gjithnjë është dukur tërheqëse dhe ka ditur të jetë në qendër të vëmendjes./Indeksonline/

 

Temat: