10:51 / E Premte, 06 Prill 2018 / indeksADMonline

Barça dëshiron në formë huazimin lojtarin e United

Barcelona duket që nuk është e kënaqur me zëvendësusin e Albas, francezin Digne, dhe dëshiron nga United Luke Shaë për sezonin 2017/18.

Sipas “The Sun” Barcelona e dëshiron mbrojtësin e majtë, Luke Shaë në formë huazimi për sezonin 2018/19. Barça po kërkon të largohet paksa nga blerjet marramendëse për t’i shpëtuar “fair-play”
teksa ka shpenzuar brenda një viti afro 400 milionë euro dhe po projoketohet dhe një 100 tjetër për Griezmanin.

Kjo është arsyeja që Shaë po kërkohet në formë huazimi për sezonin 2018/19. /IndeksOnline/

Temat: