08:24 / E Enjte, 12 Korrik 2018

Bebe Rexha i jep një epitet kaq të ulët vetes (Foto)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Bebe Rexha është shumë aktive në rrjetet sociale.

Madje nga atje, sot ka zgjedhur të falënderoj miket e saj të ngushta që i qëndrojnë pranë dhe e ndihmojnë.

Këtë e ka bërë përmes një fotografie ku shihet me miket e saj, teksa po përqafohen.

“Jam shumë “lavire” ndonjëherë dhe ato më duam shumë e më ndihmojnë, dhe unë i dua shumë ato. Shokët janë kaq të rëndësishëm” ka shkruar Bebe.

Ndryshe, Bebe Rexha shquhet si njëra ndër artistet më pa komplekse dhe afërsinë që ka me njerëzit./Indeksonline/