15:14 / E Enjte, 12 Korrik 2018

Bebe Rexha nuk i ndal provokimet, ja si duket këtë herë (Foto)

Bebe Rexha është shumë aktive në rrjetet sociale, prej nga publikon shumë imazhe të saj nga përditshmëria.

Së fundi, Bebe ka publikuar një imazh ku shihet e veshur me farmerka dhe një bluzë të bardh, e përshtypje më të madhe bëjnë çizmet e gjata.

“Jeta është Gucci” ka shkruar ajo duke iu referuar rripit e cizmeve që mban.

Ndryshe, Bebe duket provokuese edhe pse e veshur./Indeksonline/