09:39 / E Martë, 01 Maj 2018 / indeksADMonline

Bella Hadid duket kaq përfekte por ka celulit në vithe (Foto)

Bella Hadid and shoqja e saj e ngushtë Hailey Baldëin kanë kaluar kohë të mrekullueshme në Miami.

Bukuroshja Bella shihej me bikini ngjyrë bardh e zi dhe me flokët e kapura lartë dukej shumë e bukur dhe në formë.

Her workouts have paid off: Bella looked ready for her centerfold as she made the most of a snazzy 1940s-style black-and-white bikini

Por ajo që vërehet në trupin e Bellas janë edhe pjesët dhjamore apo celuliti në pjesën e vitheve por edhe te krahët.

Ndryshe, modelet e “The Vogue” konsiderohen si modelet më seksi të momentit sikurse e vërtetojnë edhe këto imazhe./Indeksonline/

Ready to take a dive: Bella Hadid was back in a bikini on Monday afternoon as she sunbathed in Miami with her friendsShe has to stay in shape: Hadid is a spokesperson for Nike Cortese which means she must look toned at all timesShe added glam to her bikini slam: Baldwin wore gold earrings as well as a diamond ring on her pinkie fingerIn perfect shape: Also there was her travel mate Hailey who looked like a 10 in a pretty white bikini