22:24 / E Enjte, 08 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Bella Hadid gati ta pushtojë pistën e ‘Victoria’s Secret’

Ajo është duke u bërë gati që të marrë pjesë për herë të tretë në shoun e njohur ‘Victoria’s Secret’ e cila do të mbahet këto ditë.

Dhe disa orë para se Bella Hadid ta pushtojë sfilatën më të famshme të modës u shfaq në provat e fundit në Nju Jork, shkruan Indeksonline.

22 vjeçarja u paraqit në një veshje sportive dhe pa grim ndërsa dukej në formë të mirë.

Bella ka marr pjesë edhe dy herë të tjera në shoun e ‘Victoria’s Secret’, në vitin 2016 dhe 2017./Indeksonline/

Temat: