19:55 / E Diele, 24 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Beyonce është kaq seksi! Do ju “çmend” (Foto)

Beyonce jo më kot edhe quhet femra më e bukur në glob, shkruan Indeksonline.

Image result for beyonce

Këtë e vërtetojnë edhe fotografitë e postuara në llogarinë e saj në “Instagram” ku shfaqet mahnitëse, veshur me një palë pantallona të shkurtë, xhaketë kombinuar me këpucë dhe çorape të kuqe.

Image result for beyonce

Beyonce, edhe pse është nënë e tre vajzave ka arritur ti ruaj shumë mirë linjat trupore dhe çdo herë të shfaqet kaq e bukur dhe seksi./Indeksonline/

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

Temat: