14:35 / E Enjte, 12 Korrik 2018

Beyonce tregon se edhe me pak më shumë kile, mund të dukeni e bukur e seksi (Foto)

Beyonce është njëra nga këngëtaret më të famshme në botë, transmeton Indeksonline.

Si e tillë ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, prej nga publikon shumë imazhe të reja. Kurse ky i fundit e vërteton që këngëtarja ka shtuar pak kile por duket edhe më seksi.

Këto imazhe ajo i ka publikuar vetëm pak çaste, ku shihet e veshur me pantallona farmerke, bluzë të bardh dhe flokët me kaçurrela./Indeksonline/

Temat: