15:46 / E Martë, 21 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Big Mama shfaqë format por tash në fustanin e ngushtë (Foto)

Big Mama është dobësuar drastikisht pas operacionit që ajo ka bërë për këtë qëllim.

Ajo shumë shpejt ka ardhur në formën e dëshiruar dhe tashmë nuk ngurron që ekspozoj format e saj, shkruan Indeksonline.

Bigi në paraqitjen e saj të fundit publike është shfaqur me një fustan të ngushtë por të kombinuar me një gjaket të gjatë përmbi të.

Përveç peshës Bigi është komentuar shumë edhe rreth ndarjes së saj dhe anulimit të dasmës./Indeksonline/

Temat: