09:20 / E Hënë, 26 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Binjaket që kanë të dashurin e njëjtë, bëjnë kirurgji plastike për t’u dukur identike

Motrat identike binjake Anna dhe Lucy DeCinque kanë paguar 250 mijë dollarë për kirurgji plastike për t’u dukur tërësisht të ngjashme.

Motrat 33 vjeçare nga Perth, kanë një histori të gjatë të procedurave kozmetike, duke përfshirë mbushjet në buzë, impiantet e gjirit, tatuazhet e fytyrës, nevojat e lëkurës, trajtimet me lazer dhe madje zgjatjen e flokëve.

Por, “binjakët më identike në botë”- të cilat ndajnë të njëjtin të dashur- vendosën që operacioni i tyre të kthehej mbrapsht pasi ato u kritikuan shumë në mediat sociale në lidhje me pamjen e tyre.

“Ne sinqerisht nuk e dimë pse i bëmë gjithë këto gjëra për veten tonë… Na vjen shumë keq për shumë gjëra dhe nëse mund të kthehemi në kohë, s’do bënim kështu”, ka thënë Anna./Indeksonline/