08:16 / E Martë, 30 Janar 2018 / indeksADMonline

“Bisha” Sapp i kthehet ringut, rrëzohet në raundin e parë (Video)

Luftëtari legjendar, Bob Sapp iu është rikthyer ringut, por kishte një luftë të çuditshme!

Amerikani në një luftë kundër Selcuk Ustabasi, ra qysh në raundin e parë, transmeton IndeksOnline.

Sapp nuk arriti t’i bënte ballë goditjeve të shpejta të kundërshtarit, prandaj ra në tokë qysh në minutën e 2-të.

44-vjeçari – në sportet e përziera ka afro 40 meçe, 23 humbje dhe 17 fitore./IndeksOnline/

Temat: