07:58 / E Hënë, 11 Qershor 2018

Blac Chyna bënë përshtypje përsëri me format (Foto)

Blac Chyna famën e madhe e mori nga lidhja e saj me Rob Kardashian, e cila nuk funksionoi dhe çifti u nda.

Kurse tashmë Blac është gjithmonë nën vëmendjen e medieve, e komentohet shumë për pamjen dhe pozat provokative. Një të tillë e ka publikuar së fundi në llogarinë e saj  në “Instagram”, transmeton Indeksonline.

Aty e shohim veshur me një fustan të gjatë por të tej dukshëm, teksa e kishte kombinuar edhe me aksesor.

“Ndonjëherë duhet të jesh egoiste për të qenë vetëmohuese” ka shkruar Blac në shkrimin bashkangjitur me fotografi./Indeksonline/

Temat: