14:30 / E Premte, 20 Korrik 2018

Bleona Qereti 99 % e zhveshur në klipin e ri (Foto)

Sa herë që flitet për ‘zhveshje’ gjithnjë mendja na shkon tek Bleona Qereti.

Këngëtarja e cila jo rrallë herë ka qenë temë e medieve jo vetëm vendore, por edhe prestigjioze për paraqitjet e saj ‘skandaloze’, vazhdon edhe më tej këtë zakon.


Bleona përmes një fotografie bardhë dhe zi, ku shfaqet thuajse tërësisht e zhveshur, ka paralajmëruar edhe një projekt të ri muzikor.


Ndryshe ajo në fund të qershorit erdhi me projektin ‘I don’t need your love’, por që nuk pati ndonjë sukses./Indeksonline/