14:12 / E Hënë, 06 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Bleona Qereti e zhveshur në shtrat dhe duket “përvëluese” (Foto)

Bleona Qereti është këngëtarja e njohur shqiptare e cila la gjithçka për një karrierë ndërkombëtare madje edhe bashkëshortin e saj.

Ajo së fundi ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën shfaqet komplet e zhveshur duke marrë poza para aparatit fotografik, shkruan Indeksonline.

Ndryshe Bleona është shumë këmbëngulëse dhe në njërën mënyrë apo tjetrën ajo mundohet që të arrijnë atë që ajo dëshiron./Indeksonline/

Temat: