16:36 / E Enjte, 06 Shtator 2018 / indeksADMonline

Blerina Kllokoqi Rugova jo vetëm kreatore e talentuar, por dhe atraktive

Blerina Kllokoqi Rugova është njē nga kreatoret më të talentuara dhe më të njohura shqiptare.

Por përveç talentit ajo ka edhe bukuri, madje linjat e saj trupore janë për tu patur zili.

Kjo vërehet në fotografinë e fundit, ku kreatorja vë në pah këmbët e gjata dhe duket mjaftë në formë./Indeksonline/