22:26 / E Enjte, 08 Mars 2018 / indeksADMonline

Blerina Kllokoqi-Rugova ka më shumë se një arsye për ta festuar këtë 8 Mars (Foto)

Blerina Kllokoqi-Rugova është një nga kreatoret më të talentuara dhe më të kërkuara shqiptare.

Kreacionet e saj shpesh kanë prekur edhe evente prestigjioze, ndërsa tashmë shumë fytyra publike ja kanë besuar punën asaj, shkruan Indeksonline.

Blerina sot për ndjekësit e saj në rrjetin social Instagram ka treguar se ky 8 Mars e gjen atë më të lumtur dhe më të emocionuar se kurrë.

Në këtë vit ajo feston shumë data të veçanta dhe domethënëse për të.

Ky është statusi i plotë i saj:

Nje Urime Ndryshe

Welcome to earth -32 vite me pare,
Kurrorezim i dashurise- para 11 vitesh,
Nene- 10 vite,
Karriere profesionale- 9 vite
mijera termine , me mijera krijime , me qindra mijera urime , asnjehere festa nuk u ndal ,365 dite ne vit!
E sot !?
Nje dite jo e zakonte ku nje here te vetem ne 365 dite ndihesh Femen , dhe ndihesh ndryshe . Te pakten une qe jome e rrethume vetem me gjinin e bukur.
Sot ne mesin e shume urimeve e shume luleve e shume perqafimeve munden me thone qe u ndjeva e mbushur… U ndjeva ndryshe!