75 Mall Live Search
21:00 / E Premte, 09 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Bleu rroba për vajzën por ja çfarë bëri gruaja kur shikoi brenda qeses!

Një nënë e re në moshë ka ngelur pa fjalë kur ka parë se çfarë kishte brenda qeses ku kishte futur një veshje të re për vogëlushen e saj.

Emma Tetlow hyri në një dyqan në Angli dhe zgjodhi një badi me ngjyra pastel që kishte imazhe të bufave të printuara kudo, njofton JOQ.AL.

Ajo u mendua dy herë para se të merrte atë veshje pasi sytë e saj panë diçka tjetër. Sipas 33- vjeçares, bufat e kthyer mbrapsht ngjanin si gjoks femrash.

Printime  të tilla ishin edhe në rroba të tjera për fëmijë, përcjellë Indeksonline.

Pasi ia dërgoi fotografitë nënës, Emma vendosi ta kthejë veshjen pasi vajza e saj nuk mund të kishte një garderobë të tillë.