13:47 / E Shtunë, 10 Mars 2018 / indeksADMonline

Bora Zemani kaq e ëmbël dhe seksi (Foto)

Bora Zemani është prezantuesja e njohur shqiptare e cila shquhet për pamjen e saj të bukur dhe shumë në formë.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, prej nga publikon shumë imazhe për fansat e saj, transmeton Indeksonline.

Bora së fundi ka publikuar një imazh ku shihet teksa po bënte një selfie në pasqyrë.

Ndryshe, Bora duket edhe e ëmbël edhe seksi njëherësh./Indeksonline/