20:22 / E Enjte, 10 Tetor 2019

Challandes flet pas fitores, ja çfarë thotë ai

Bernard Challandes foli pas fitores ndaj Gjibraltarit në “Fadil Vokrri”.

Ai u shpres se duhet të qëndrojnë me këmbë në tokë dhe se është i kënaqur me performancën sidomos të dy qendërmbrojtësve të rinj.

“Duhet të qëndrojmë me këmbë në tokë. Jam i kënaqur me fitoren. Ishte ndeshje për t’iu dhënë lojtarëve minutazh më shumë. Jam i kënaqur me përformancën e dy qendërmbrojtësve”- tha tekniku zviceran./Indeksonline/