16:25 / E Diele, 28 Janar 2018 / indeksADMonline

Chelsea fiton me lehtësi, kalon në rundin tjetër (Video)

Chelsea ka shënuar fitore kundër Newcastle me rezultat 3-0 në ndeshjen e rrethit të katërt të Fa Cup.

Golat për skuadrën e Contes i shënuan dy Michy Batshuayi në minutat 31 dhe 44 dhe një Marco Alonso në minutën 72-të.

Shorti për rundin tjetër do të hedhet nesër (e hënë) nga ora 21:20. /IndeksOnline/