75 Mall Live Search
19:21 / E Diele, 09 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Chris Brown në vitin 2019 me album të ri

Chris Brown do të lansoj albumin e tij të radhës në vitin 2019. Ky album pritet të quhet “Indigo”.

Artisti ka lajmëruar që projektin e parë të albumit, që do të quhet njëllojë si albumi, do ta lansoj menjëherë pas festave.

Pas kësaj do të lansohet këngët si “Privacy”, “Questions”, “Party” dhe shumë të tjera, transmeton Indeksonline.

Përflitet që ky album do të përbëhet nga 45 këngë. Një nga bashkëpunimet në album do të jetë me artistin e famshëm Drake. Po ashtu edhe këngëtarja angleze Ella Mai do të jetë pjesë e albumit./Indeksonline/