18:26 / E Mërkurë, 18 Korrik 2018 / indeksADMonline

Çifti i famshëm fotografohen në Kosta Rika në pushimet e verës

Futbollisti më i mirë në botë në futbollin amerikan, Tom Brady dhe aktorja e modelja braziliane, Gisele Bundchen janë parë në pushime në Kosta Rika.

Sportisti 40 vjeçar dukej në formë me modelen 37 vjeçare që po mbahet ende në formë.

Në bazë të fotografive, çifti po kalon ditë të lumtura të lidhjes./Indeksonline/