15:58 / E Hënë, 13 Gusht 2018 / indeksADMonline

Çifti kosovar në ditën e dasmës përkulen para varrezave të Jasharajve (Foto)

Derisa të tjerët zgjedhin vende turistike e hotele luksoze për të realizuar albumin e tyre të martesës, një çift kosovar ka vendosur që në datën e tyre të jetës, ta vizitojnë Prekazin legjendar.

Abdyl Osmani me bashkëshorten e tij Gjevahiren, kanë vizituar dhe janë përkulur para varrezave të Jasharajve në Prekaz.

Në këtë fotografi të shpërndarë nga vet Abdyli në llogarinë e tij Facebook, ai ka shkruar:

Nga krizmat e para ku filloi dhe Liria Jon ??