09:17 / E Diele, 24 Qershor 2018 / indeksADMonline

Çka po ndodh me fytyrën e Afërdita Dreshajt?

Më 29 të këtij muaji modelja dhe këngëtarja shqiptare, Afërdita Dreshaj do ta kurorëzojë dashurinë me të fejuarin e saj çek, Jakub Kindl.

Ajo pak para dasmës ka vendosur që t’i kalojë disa momente argëtimi me motrën e saj Jehonën, me të cilën ka postuar edhe një fotografi. Ato duken mjaftë me stil, por në sy bie fytyra e plakur e Afërditës./Indeksonline/