16:49 / E Enjte, 15 Mars 2018 / indeksADMonline

Çun Lajçi nuk arrin ta kaloi këtë sfidë

Me 108 vota, 55 pro, 37 kundër dhe 16 të pavlefshme Kuvendi i Republikës së Kosovës sot ka zgjedhur anëtaren e Bordit të Radio Televizionit të Kosovës, Mariana Adanoviq.

Ndërsa dy kandidatë të tjerë për këtë pozitë ishin Çun Lajçi dhe Shkumbin Tolaj./Indeksonline/

Temat: