12:00 / E Diele, 18 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Dafina Zeqiri dhe fytyra e saj perfekte!

Dafina Zeqiri po shijon suksesin e projektit “Kalon”, në bashkëpunim me Lumi B.

Dafina kohë pas kohe bënë paraqitje të ndryshme edhe në rrjetet sociale, transmeton Indeksonline.

Së fundi, ajo ka fokusuar fytyrën e saj të bukur, e cila padyshim duket perfekte! /Indeksonline/